Shërbime Transporti me Furgon dhe Autobus në Shqipëri dhe Europë

Po kërkoni një mënyrë transporti me furgon dhe autobus brenda Shqipërisë dhe jashtë vendit? Kërkimi juaj mbaron këtu! Shërbimet tona të transportit ofrojnë udhëtime komode dhe ekonomike drejt destinacioneve të ndryshme si për vendasit ashtu edhe për të huajt. Nëse jeni duke udhëtuar nga një qytet në tjetrin, ose jeni duke planifikuar një udhëtim nëpër Evropë, Tirana Taxi Company është në shërbimin tuaj.

Destinacionet

Destinacionet Tona

Ndërsa eksploroni Tiranën, mos harroni të shëtisni disa qytete dhe destinacione të mahnitshme që vetëm Shqipëria mund të ofrojë. Ne do jemi me ju në çdo hap duke u kujdesur për transportin tuaj.

Përse të na zgjidhni

Transport me fugona dhe autobusa

Tek Tirana Taxi Company ne e kuptojmë se transporti luan një rol vendimtar në jetën tuaj të përditshme dhe në ngjarjet e rëndësishme. Kjo është arsyeja pse ne jemi të përkushtuar t’ju ofrojmë shërbimin më të mirë të mundshëm sa herë që udhëtoni me ne. Ne besojmë se transporti duhet të jetë pa stres dhe i këndshëm, dhe kjo është ajo që ne përpiqemi të ofrojmë. Në Tirana Taxi Company, ne e kuptojmë se transporti luan një rol vendimtar në jetën tuaj të përditshme dhe në ngjarjet e veçanta. Kjo është arsyeja pse ne jemi të përkushtuar t’ju ofrojmë shërbimin më të mirë të mundshëm sa herë që udhëtoni me ne.

Shoferë të kualifikuar: Jini të sigurt se siguria juaj është prioriteti ynë numër një! Shoferët tanë janë ekspertë me përvojë, të licencuar dhe të trajnuar, të cilët praktikojnë teknika të sigurta të drejtimit të automjeteve në çdo kohë.

We take pride in our team of professional chauffeurs who are experienced, skilled, and committed to providing exceptional customer service. They are knowledgeable about the local area, courteous, and always go above and beyond to make your ride as comfortable and enjoyable as possible.

Rezervimi i udhëtimeve tuaja me Tirana Taxi Company është i shpejtë dhe i lehtë. Mjafton të vizitoni faqen tonë të internetit ose të bëni një telefonatë, rezervoni vendin tuaj dhe ne do të kujdesemi për gjithçka tjetër.

Linja fleksibël: Ne kemi linja të shumta udhëtimi që plotësojnë kërkesa të ndryshme, edhe nëse jeni duke udhëtuar brenda Shqipërisë me furgon ose duke vizituar vende të tjera me një autobus për në Evropë. Ne sigurojmë udhëtime efikase dhe të shpejta nga qytetet kryesore shqiptare si dhe nga kryeqytetet më të njohura evropiane.

Transport Brenda Shqipërisë

Shërbimet tona përfshijnë udhëtime me furgon apo autobus midis qyteteve kryesore brenda Shqipërisë. Nisni rrugën tuaj nga kryeqyteti plot jetë drejt qytetit bregdetar piktoresk të Durrësit, i njohur për plazhet mahnitëse dhe historinë e pasur. Shkoni drejt veriut përmes qytetit të Shkodrës apo vizitoni Vlorën dhe Rivierën Shqiptare. Eksploroni trashëgiminë kulturore të Shqipërisë duke udhëtuar nga qyteti i Beratit drejt Gjirokastrës, një qytet i lashtë me disa nga copëzat e arkitekturës më të njohur në Shqipëri. Shërbimet tona përfshijnë udhëtime të shpejta dhe me kosto efektive për këdo që kërkon:

 • Furgon/Autobus për në Tiranë
 • Furgon/Autobus për në Shkodër
 • Furgon/Autobus për në Durrës
 • Furgon/Autobus për në Vlorë
 • Furgon/Autobus për në Berat
 • Furgon/Autobus për në Sarandë
 • Furgon/Autobus për në Gjirokastër
 • Furgon/Autobus për në Korçë,
 • Dhe më shumë.
Telefono

Transport ne Europe me fugon & Autobus

Shijoni një udhëtim të paharrueshëm përmes Shqipërisë drejt Malit të Zi duke kaluar nëpër Shkodër, Kotor dhe Podgoricë. Nëse jeni të apasionuar pas plazheve dhe historisë, atëherë udhëtoni nga Saranda në Korfuz përmes rrugëve tona të famshme ballkanike. Nëse jeni duke kërkuar për një furgon ose autobus për të vizituar vendet e tjera të Ballkanit, flota jonë është në shërbimin tuaj.

Telefono
Bus Transport Albania

Shërbime transporti me autobus dhe furgon

Ne e kuptojmë rëndësinë e garantimit të çmimeve të përballueshme pa sakrifikuar cilësinë. Ne besojmë se të gjithë duhet të kenë akses në shërbime transporti që i përshtaten buxhetit të tyre. Ja çfarë i veçon çmimet tona nga tregu:

Transport për guida turistike:

Taksi per evente dhe raste speciale

Taxi në Tiranë & Shqipëri

Taksi për evente

Pse duhet të zgjidhni Tirana Taxi Company?

Shërbim profesional

Besueshmëria përbën themelin e shërbimeve tona. Ne i japim përparësi përpikmërisë dhe korrektesës, duke njohur rëndësinë e transportit në kohë për klientët tanë. Qoftë një udhëtim me taksi apo autobus, ne do t’ju përcjellim në mënyrë të sigurt dhe komode në destinacionin tuaj.

Shoferë të licensuar

Ekipi ynë përbëhet nga profesionistë të aftë me përvojë të gjatë në sektorin e transportit. Të sjellshëm, të komunikueshëm dhe të kujdesshëm, shoferët tanë garantojnë siguri maksimale gjatë udhëtimeve tuaja. Ekspertiza e tyre lokale lehtëson navigimin e shpejtë nëpër qytete brenda dhe jashtë vendit. Për më tepër, komunikimi në anglisht lehtëson bashkëbisedimin me pasagjerët e huaj.

Automjete të rehatshme

Ne ofrojmë automjete moderne dhe të mirëmbajtura. Pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar vetëm ose në grup, flota jonë e larmishme plotëson të gjitha nevojat tuaja. Paketat tona dhe automjetet bashkëkohore garantojnë rehati, duke ofruar një sërë komoditetesh si ajri i kondicionuar, sedilje të rehatshme dhe hapësirë ​​të bollshme bagazhesh për një udhëtim luksoz.

Kënaqësia e klientit

Kënaqësia juaj është parësore për ne! Që nga rezervimi i automjetit e deri në mbërritjen në destinacionin tuaj, ne përpiqemi të përmbushim nevojat tuaja dhe të tejkalojmë pritshmëritë që mund të keni. Nëse hasni ndonjë shqetësim gjatë udhëtimit tuaj, ekipi ynë i vëmendshëm është i gatshëm për t’i adresuar ato menjëherë, duke siguruar një përvojë pa probleme dhe sa më të të këndshme.

Rezervoni një udhëtim me ne | Si të rezervoni një taksi në Tiranë

Me Tirana Taxi Company, prenotimi i transportit tuaj është më i lehtë se kurrë. Ju thjesht mund të na telefononi ose të rezervoni automjetin tuaj përmes faqes sonë të internetit. Ekipi ynë është këtu për t’ju ndihmuar të planifikoni udhëtimin tuaj deri në detaje, duke iu përgjigjur të gjitha pyetjeve që mund të keni. Qoftë një rrugë e shkurtër me taksi në Tiranë ose një udhëtim i gjatë me furgon apo autobus në Shqipëri, ne jemi në shërbimin tuaj për t’ju garantuar udhëtime të sigurta, komode dhe me çmime ekonomike.

Telefoni: Telefononi për t’u lidhur me stafin tonë, i cili do të organizojë udhëtimin tuaj dhe do t’ju përgjigjet çdo pyetjeje që mund të keni.

Rezervimi në internet: Hyni në faqen tonë në për të rezervuar taksinë tuaj online. Platforma jonë e rezervimit e është e përshtatshme dhe e sigurt për përdoruesit, duke ju lejuar të organizoni udhëtimin tuaj nga komoditeti i shtëpisë ose zyrës suaj.

Jepni detaje: Pavarësisht nëse vendosni të prenotoni një taksi nëpërmjet telefonit apo web-it tonë, sigurohuni që të na jepni informacion të plotë se nga doni t’ju marrim, kur dhe ku duhet t’ju dërgojm, etj. Kjo do të lehtësojë organizimin e udhëtimit tuaj dhe do të na lejojë të sigurohemi që ju të mbërrini në kohë në destinacionin tuaj.

Marrja e konfirmimit: Pas rezervimit të një taksie në Tiranë, ne do t’ju dërgojmë një konfirmim SMS/Email që përmban detaje si koha e marrjes, lloji i automjetit që do të përdoret gjatë udhëtimit dhe të dhenat e shoferit.

Shijoni udhëtimin tuaj: Në ditën e rënë dakord, shoferi ynë do të presë në vendin e paracaktuar në kohën e planifikuar. Lërini vetes pak kohë për t’u çlodhur dhe lini gjithçka në duart tona për një udhëtim të sigurt dhe të rehatshëm!

Po kërkoni një taksi në Tiranë? Dëshironi të udhëtoni nëpër qytete të ndryshme të Shqipërisë me furgon? Po kërkoni një autobus për në Europë? Keni planifikuar pushimet tuaja dhe për kërkoni një mënyrë transporti për guida turistike? Me Tirana Taxi Company gjithçka është e thjeshtë Na kontaktoni tani për të rezervuar udhëtimin tuaj!

Zbuloni Tiranën | Taksi në Tiranë për një shëtitje komode

Tirana, kryeqyteti i Shqipërisë, është një qytet i gjallë plot jetë me një sfond të pasur historik. Sheshi Skënderbej, i vendosur në zemër të qytetit, është i rrethuar nga disa ndërtesa historike dhe monumente që ofrojnë njohuri për të kaluarën e Shqipërisë. Ky shesh është një pikënisje ideale për udhëtimin tuaj për të eksploruar qytetin tonë. Po kërkoni për një taksi në Tiranë? Tirana Taxi Company është në shërbimin tuaj!.

Muzeu Historik Kombëtar është një nga monumentet më të famshme që gjenden rreth kësaj qendre, duke ofruar një mundësi për të mësuar më shumë për vendin përmes ekspozitave të ndryshme. Pas kësaj vizite, shërbimet tona me taksi mund t’ju shoqërojnë drejt Xhamisë e Et’hem Beut, Piramidës, Bunk’Art-it apo Parkut të Dajtit.

Ndërsa eksploroni Tiranën, mos harroni të provoni disa pjata lokale në restorantet dhe kafenetë e shumta në të gjithë qytetin. Kuzhina shqiptare ndërthur shije nga kulturat ballkanike me ato të Mesdheut, duke ofruar gatime të paharrueshme. Më pas mund të vizitoni dyqanet apo qendrat tregtare plot njerëz, ku do të gjeni artikuj të ndryshëm apo suvenire.

Tirana është një vend miqësor me arkitekturë të shkëlqyer dhe histori magjepsëse që tërheq vizitorë nga e gjithë bota. Ne ofrojmë shërbime profesionale dhe ekonomike për të gjithë ata që dëshirojnë të lëvizin me taksi.

Keni nevojë për ndihmë apo keni ndonjë pyetje? Mos ngurroni të na telefononi në çdo kohë! Na ndiqni në rrjetet sociale për informacion të përditësuar mbi shërbimet tona. Faleminderit që zgjodhët Tirana Taxi Company! Jemi të lumtur t’ju shërbejmë!

Furgon/Autobus për në Ballkan:

 • Furgon/autobus për në Greqi,
 • Furgon/autobus për në Bosnje dhe Hercegovinë,
 • Furgon/autobus për në Maqedoninë e Veriut,
 • Furgon/autobus për në Bullgari,
 • Furgon/autobus për në Mal të Zi,
 • Furgon/autobus për në Kroaci,
 • Më shumë.

Udhëtoni nëpër Evropë me autobusët dhe furgonët tanë të rehatshëm. Kompania jonë ofron udhëtime nga Shqipëria drejt të gjitha vendeve kryesore të Europës. Rrugë efikase, shërbim i besueshëm dhe tarifa të përballueshme. Automjete moderne të përshtatshme për udhëtime biznesi apo turizmi, gjithomnë në dispozicionin tuaj!

Furgon / Autobus për në Evropë:

 • Furgon/autobus për në Gjermani,
 • Furgon/autobus për në Angli,
 • furgon/autobus për në Francë,
 • Furgon/autobus për në Itali,
 • Furgon/autobus për në Spanjë,
 • Furgon/autobus për në Poloni,
 • Furgon/autobus për në Holandë,
 • Furgon/autobus për në Belgjikë,
 • Furgon/autobus për në Suedi,
 • Furgon/autobus për në Austri,
 • Më shumë.

A jeni gati të nisni aventurën tuaj të radhës? Bëni një rezervim për shërbimet tona të transportit me furgon ose autobus sot. Nëse jeni duke lëvizur nëpër Shqipëri ose po përgatiteni për një  turne në Evropë, ne do të sigurohemi që udhëtimi juaj të jetë i paharrueshëm dhe i pakomplikuar. Uluni, relaksohuni dhe na lejoni t’ju shoqërojmë drejt destinacionit tuaj pa asnjë vonesë!

Si funksionojnë shërbimet tona | Udhëtoni me lehtësi!

Synimi ynë është ta bëjmë udhëtimin tuaj sa më të qetë dhe pa stres. Më poshtë po ju listojmë disa nga pikat kryesore në të cilat bazohen shërbiemt tona:

1. Proces i thjeshtë rezervimi

Hyni në faqen tonë ose na telefononi për të rezervuar një udhëtim me një nga furgonët ose autobusët tanë. Platforma jonë e rezervimit është e përshtatshme për çdo përdorues. Më dy tre klikime ju mund të zgjidhni rrugën, datën dhe numrin e njerëzve të cilët do të marrin pjesë në udhëtim. Gjithçka realizohet thjeshtë dhe në pak minuta!

2. Orare fleksibël

Oraret tona mund t’i përshtaten planit të gjithësecilit. Edhe nëse ju pëlqen ta nisni ditën herët apo preferoni të udhëtoni vonë gjatë ditës, ne kemi opsione që përputhen me planet tuaja. 

3. Pika të ndryshme nisjeje

Furgonët dhe autobusët tanë nisen nga terminalet qendrore në qytetet kryesore në të gjithë Shqipërinë. Filloni udhëtimin tuaj nga Tirana, Shkodra, Berati, etj. 

4. Udhëtim i rehatshëm dhe i sigurt

Uluni, relaksohuni dhe shijoni një udhëtim të sigurt dhe të qetë. Shoferët tanë janë profesionistë me përvojë të cilët i janë nënshtruar procedurave rigorozë të trajnimit. Shijoni komoditetet e automjeteve tona moderne të pajisura me sedilje të rehatshme, kondicionerë dhe hapësirë ​​të mjaftueshme për bagazhet tuaja.

5. Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

Keni pyetje? Kam nevojë për ndihmë? Ekipi ynë i shërbimit ndaj klientit është i gatshëm t’i përgjigjet çdo pyetjeje që mund të keni në lidhje me udhëtimin tuaj. Mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë. Nëse keni nevojë për ndihmë me rezervimin tuaj apo kërkoni informacione të përgjithshme rreth tij, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar.

Rezervoni udhëtimin tuaj me ne sot!

Përjetoni komoditetin, rehatinë dhe thjeshtësinë e shërbimeve tona të transportit me furgon dhe autobus brenda dhe jashtë Shqipërisë. Jeni duke kërkuar për një autobus për në Evropë që ofron tarifa të përballueshme? Po kërkoni një furgon nga Tirana në qytete të tjera të Shqipërisë në një kohë të shkurtër? Rezervoni një udhëtim me Tirana Taxi Company!

Tarifa transparente

Ne kemi një kulturë pune e cila bazohet në sinqeritet dhe integritet, aq më tepër për sa i përket çmimeve. Me ne nuk do të gjeni asnjë tarifë të fshehur apo shpenzime shtesë. Gjithçka është e qartë, gjë që ju lejon të planifikoni shpenzimet tuaja të udhëtimit pa asnjë shqetësim.

Kosto të përballueshme

Çmimet tona janë nga më konkurueset në treg, ndërsa standarde e shërbimit tonë qëndrojnë primare! Duke vlerësuar tendencat e tregut, ne përpiqemi që të ofrojmë tarifa të përballueshme për klientët tanë. Automjete moderne, shoferë me përvojë, cilësi fantastike dhe çmime të arsyeshme!

Çmime speciale

Kompania jonë shpesh ofron çmime promocionale, zbritje sezonale apo oferta me kohë të kufizuar, ndaj sigurohuni që të përfitoni nga këto ulje! 

Zbritje në grup

Po udhëtoni me një grup? Në rast se po udhëtoni me një numër të madh personash, konsideroni zbritjet e çmimeve për biletat në grup. Kontaktoni stafin tonë për më shumë informacion rreth tarifave të sakta.

Udhëtime të përballueshme jashtë vendit

Po udhëtoni jashtë Shqipërisë? Shërbimet tona të transportit ndërkufitar ofrojnë mënyra të përballueshme për të vizituar vendet fqinje dhe destinacione të tjera kryesore evropiane. Dëshironi të shkoni në Mal të Zi, Greqi, Itali? Ne do t’ju ndihmojmë të arrini destinacionin tuaj me sa më pak shpenzime.

Eksploroni botën pavarësisht çmimeve! Rezervoni një udhëtim me furgon ose autobus me ne dhe dëshmoni se sa i lirë mund të jetë udhëtimi nëse bëni zgjedhjet e duhura. Nga udhëtimet brenda qyteteve kryesore në Shqipëri deri tek udhëtimet e gjata nëpër Evropë, ne ofrojmë shërbime transporti me kosto efektive dhe me cilësi të lartë.

sqAlbanian