Taksi Në Tiranë

Me Çmime Ekonomike Online

Po kërkoni një taksi në Tiranë? Nëse po kërkoni shërbime taksie të besueshme dhe me çmime të përballueshme në Shqipëri Tirana Taxi Company do të sigurohet që udhëtimi juaj të jetë i sigurt, i rehatshëm dhe pa stres!

4.9/5
4.9/5
4.9/5
4.9/5
Eksploroni të gjitha çka ofrojmë

Shërbimet tona të taksisë

Ne jemi një kompani transporti në Tiranë, me vite eksperiencë dhe një flotë të shumëllojshme taksish, autobusësh dhe furgonash të gatshëm për t’iu shërbyer vendasve dhe të huajve në Shqipëri. Ne jemi kthyer në një emër të besueshëm në industrinë e transportit, mbështetur nga profesionalizmi dhe korrektesa jonë. Ekipi ynë me përvojë do të sigurohet që ju të mbërrini në destinacionin tuaj pa asnjë vonesë.

Taksi ne tirane elektrike e lire.

Taksi në Tiranë

Nëse po kërkoni një taksi në Tiranë, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar që të lëvizni shpejt dhe lehtë nëpër qytet. Shoferët tanë e njohin më së miri qytetin! Ata mund t’ju çojnë atje ku duhet të shkoni pa humbur kohë, qoftë për punë, pazar apo për të vizituar vende të ndryshme nëpër qytet. Çmimet tona janë konkurruese, dhe ne mund të ofrojmë çdo lloj makine në varësi të kërkesave tuaja.

Transport me fugon van privat maybach.

Transporti me autobus/furgon

Po planifikoni një udhëtim në grup? Autobusët dhe furgonët tanë janë të përshtatshëm për grupe të mëdha që lëvizin në të gjithë vendin ose në çdo vend tjetër në Europë. Automjetet tona të klasit të parë dhe shoferët e trajnuar sigurojnë komoditetin dhe sigurinë tuaj në çdo udhëtim. Ne kujdesemi për çdo madhësi grupi dhe i personalizojmë shërbimet tona për t’iu përshtatur nevojave, dëshirave dhe preferencave tuaja.

Transport per guida turistike.

Transport për guida turistike

Kënaquni duke eksploruar vendin tonë të mrekullueshëm mesdhetar me shërbimet tona të transportit për guida turistike në Shqipëri. Profesionistet tanë i njohin të gjitha pikat turistike të cilat duhen vizituar nga turistët të cilët duan të krijojnë kujtime të paharrueshme gjatë pushimeve të tyre në Shqipëri.

Taksi per evente dhe raste speciale

Taksi për evente

Jeni duke marrë pjesë në një event të veçantë dhe po kërkoni për një taksi në Tiranë? Shoferët tanë të taksive, të disponueshëm sipas kërkesës tuaj, do t’ju çojnë në destinacionin tuaj duke ju garantuar komoditet maksimal dhe një përvojë me klas!

Rreth Nesh

Pse duhet të zgjidhni Tirana Taxi Company?

Shërbim profesional

Besueshmëria përbën themelin e shërbimeve tona. Ne i japim përparësi përpikmërisë dhe korrektesës, duke njohur rëndësinë e transportit në kohë për klientët tanë. Qoftë një udhëtim me taksi apo autobus, ne do t’ju përcjellim në mënyrë të sigurt dhe komode në destinacionin tuaj.

Shoferë të licensuar

Ekipi ynë përbëhet nga profesionistë të aftë me përvojë të gjatë në sektorin e transportit. Të sjellshëm, të komunikueshëm dhe të kujdesshëm, shoferët tanë garantojnë siguri maksimale gjatë udhëtimeve tuaja. Ekspertiza e tyre lokale lehtëson navigimin e shpejtë nëpër qytete brenda dhe jashtë vendit. Për më tepër, komunikimi në anglisht lehtëson bashkëbisedimin me pasagjerët e huaj.

Automjete të rehatshme

Ne ofrojmë automjete moderne dhe të mirëmbajtura. Pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar vetëm ose në grup, flota jonë e larmishme plotëson të gjitha nevojat tuaja. Paketat tona dhe automjetet bashkëkohore garantojnë rehati, duke ofruar një sërë komoditetesh si ajri i kondicionuar, sedilje të rehatshme dhe hapësirë ​​të bollshme bagazhesh për një udhëtim luksoz.

Kënaqësia e klientit

Kënaqësia juaj është parësore për ne! Që nga rezervimi i automjetit e deri në mbërritjen në destinacionin tuaj, ne përpiqemi të përmbushim nevojat tuaja dhe të tejkalojmë pritshmëritë që mund të keni. Nëse hasni ndonjë shqetësim gjatë udhëtimit tuaj, ekipi ynë i vëmendshëm është i gatshëm për t’i adresuar ato menjëherë, duke siguruar një përvojë pa probleme dhe sa më të të këndshme.

Me Shume Rreth Nesh
Më Shumë

Rezervoni një udhëtim me ne | Si të rezervoni një taksi në Tiranë

Me Tirana Taxi Company, prenotimi i transportit tuaj është më i lehtë se kurrë. Ju thjesht mund të na telefononi ose të rezervoni automjetin tuaj përmes faqes sonë të internetit. Ekipi ynë është këtu për t’ju ndihmuar të planifikoni udhëtimin tuaj deri në detaje, duke iu përgjigjur të gjitha pyetjeve që mund të keni. Qoftë një rrugë e shkurtër me taksi në Tiranë ose një udhëtim i gjatë me furgon apo autobus në Shqipëri, ne jemi në shërbimin tuaj për t’ju garantuar udhëtime të sigurta, komode dhe me çmime ekonomike.

600+
Taksi
600 +
Shoferë Profesionistë
30+
Vite Eksperience
98%
Klientë të kënaqur
Fakte të veçanta

25,000+ klientë të kënaqur çdo vit!

Keni planifikuar pushimet tuaja dhe për kërkoni një mënyrë transporti për guida turistike? Me Tirana Taxi Company gjithçka është e thjeshtë Na kontaktoni tani për të rezervuar udhëtimin tuaj!

Taksi elektrike ne Tirane.
Taksi me cmime ekonomike ne Tirane.
Transport me fugona ne gjithe Shqiperine dhe Europen.
Taksi per evente dhe raste speciale
Taksi ne tirane elektrike e lire.
Udhëtime brenda dhe jashtë Tirane
+600 Taksi të modeleve më të reja në mbarë vendin
Mjete moderne
Nga taksite e vogla deri tek fugonat
Shërbim i përkushtuar
Të shpejtë, pa stres dhe të përballueshem nga të gjithë
Destinacionet

Destinacionet Tona

Ndërsa eksploroni Tiranën, mos harroni të shëtisni disa qytete dhe destinacione të mahnitshme që vetëm Shqipëria mund të ofrojë. Ne do jemi me ju në çdo hap duke u kujdesur për transportin tuaj.

Destinacioni Juaj
Përkushtimi Ynë

Në Tirana Taxi, ne jemi të përkushtuar t’ju ofrojmë një përvojë të shkëlqyer transporti, nga fillimi në fund.

Vlerësime nga klientët

Çfarë thonë klientët tanë për Tirana Taxi Company.

Excellent
Based on 51 reviews
Sonild Sharka
Sonild Sharka
2024-04-10
Very nice taxi driver , polite and kind all the time , arrived fast at my destination and low fees.
rosario costagliola
rosario costagliola
2024-04-09
Buon servizio ,molto gentile
Albanian Brotherhood
Albanian Brotherhood
2024-04-04
Bravo. Sherbim i shkëlqyer.
krist hasanbega
krist hasanbega
2024-04-03
The service is very good and they always come on time
Andrzej Kulimaga
Andrzej Kulimaga
2024-03-28
Komfort jazdy i czystość na medal .Atrakcje z brawurą jazdy wliczone w cenę 🤣😂 Lepiej ustalać kurs z kierowcą niż dzwonić do korporacji .
Orges Murati
Orges Murati
2024-03-17
Best company, they come very fast save and the price is good
Frequently Asked Questions

FAQS

Po, Tirana Taxi Company suporton pagesat me karta krediti apo PayPal.

Cmimi i nje taksie ne Tirane varion ne baze te distances qe klienti do te udhetoje. Ne pergjithesi taksite ne Tirane jane teper te lira krahasuar me vendet e tjera te rajonit apo Europes.

Per te perdodur apo per te rezervuar nje taksi ne Tirane eshte mjaft e lehte. Ju mund te rezervoni nje taksi drejtperdrejt nga WhatsApp ose duke telefonuar ne numrin e shfaqur ne web nga Tirana Taxi Company.

Cmimi mesatar i nje taksie nga aeroporti i Tiranes per ne qytetit e Durresit varion nga 20-30 Euro per udhetim vetem vajtje ose vetem ardhje.

Per te shkuar ne Teg me taksi eshte mjaft e lehte. Mjafton te telefononi ose te kontaktoni ne WhatsApp Tirana Taxi Company dhe ne do sjellim nje taksi ne vendndodhjen tuaj menjehere.

Po ju mund te udhetoni drejt te gjitha qyteteve te Shqiperise me nje taksi. Cmimet variojne ne baze te distances qe ndodhet secili qytet.

Po, ne ofrojme taksi per guida turistike. Ky sherbim ofrohet ne disa nga qytetet kryesore te Shqiperise dhe ne destinacionet me te kerkuara. Na kontaktoni per me shume pyetje.

Po, ne ofrojme transport me fugona per te gjitha qytetet dhe destinacionet turistike te Shqiperise.

Po, ne ofrojme fugona per guida turistike me cmimet me te mira ne vend. Garantojme sherbim profesional, dhe korrektesi per guidat turistike duke permiresuar gjithashtu sherbimin e transportit me fugona per guiden tuaj.

Po, ne ofrojme transport me autobuz nese jeni nje grup i madh njerezish. Nese po kerkoni transport me autobuz per nje event te caktuar na telefononi.

Pse duhet të zgjidhni Tirana Taxi Company?

Shërbim profesional

Besueshmëria përbën themelin e shërbimeve tona. Ne i japim përparësi përpikmërisë dhe korrektesës, duke njohur rëndësinë e transportit në kohë për klientët tanë. Qoftë një udhëtim me taksi apo autobus, ne do t’ju përcjellim në mënyrë të sigurt dhe komode në destinacionin tuaj.

Shoferë të licensuar

Ekipi ynë përbëhet nga profesionistë të aftë me përvojë të gjatë në sektorin e transportit. Të sjellshëm, të komunikueshëm dhe të kujdesshëm, shoferët tanë garantojnë siguri maksimale gjatë udhëtimeve tuaja. Ekspertiza e tyre lokale lehtëson navigimin e shpejtë nëpër qytete brenda dhe jashtë vendit. Për më tepër, komunikimi në anglisht lehtëson bashkëbisedimin me pasagjerët e huaj.

Automjete të rehatshme

Ne ofrojmë automjete moderne dhe të mirëmbajtura. Pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar vetëm ose në grup, flota jonë e larmishme plotëson të gjitha nevojat tuaja. Paketat tona dhe automjetet bashkëkohore garantojnë rehati, duke ofruar një sërë komoditetesh si ajri i kondicionuar, sedilje të rehatshme dhe hapësirë ​​të bollshme bagazhesh për një udhëtim luksoz.

Kënaqësia e klientit

Kënaqësia juaj është parësore për ne! Që nga rezervimi i automjetit e deri në mbërritjen në destinacionin tuaj, ne përpiqemi të përmbushim nevojat tuaja dhe të tejkalojmë pritshmëritë që mund të keni. Nëse hasni ndonjë shqetësim gjatë udhëtimit tuaj, ekipi ynë i vëmendshëm është i gatshëm për t’i adresuar ato menjëherë, duke siguruar një përvojë pa probleme dhe sa më të të këndshme.

Rezervoni një udhëtim me ne | Si të rezervoni një taksi në Tiranë

Me Tirana Taxi Company, prenotimi i transportit tuaj është më i lehtë se kurrë. Ju thjesht mund të na telefononi ose të rezervoni automjetin tuaj përmes faqes sonë të internetit. Ekipi ynë është këtu për t’ju ndihmuar të planifikoni udhëtimin tuaj deri në detaje, duke iu përgjigjur të gjitha pyetjeve që mund të keni. Qoftë një rrugë e shkurtër me taksi në Tiranë ose një udhëtim i gjatë me furgon apo autobus në Shqipëri, ne jemi në shërbimin tuaj për t’ju garantuar udhëtime të sigurta, komode dhe me çmime ekonomike.

Telefoni: Telefononi për t’u lidhur me stafin tonë, i cili do të organizojë udhëtimin tuaj dhe do t’ju përgjigjet çdo pyetjeje që mund të keni.

Rezervimi në internet: Hyni në faqen tonë në për të rezervuar taksinë tuaj online. Platforma jonë e rezervimit e është e përshtatshme dhe e sigurt për përdoruesit, duke ju lejuar të organizoni udhëtimin tuaj nga komoditeti i shtëpisë ose zyrës suaj.

Jepni detaje: Pavarësisht nëse vendosni të prenotoni një taksi nëpërmjet telefonit apo web-it tonë, sigurohuni që të na jepni informacion të plotë se nga doni t’ju marrim, kur dhe ku duhet t’ju dërgojm, etj. Kjo do të lehtësojë organizimin e udhëtimit tuaj dhe do të na lejojë të sigurohemi që ju të mbërrini në kohë në destinacionin tuaj.

Marrja e konfirmimit: Pas rezervimit të një taksie në Tiranë, ne do t’ju dërgojmë një konfirmim SMS/Email që përmban detaje si koha e marrjes, lloji i automjetit që do të përdoret gjatë udhëtimit dhe të dhenat e shoferit.

Shijoni udhëtimin tuaj: Në ditën e rënë dakord, shoferi ynë do të presë në vendin e paracaktuar në kohën e planifikuar. Lërini vetes pak kohë për t’u çlodhur dhe lini gjithçka në duart tona për një udhëtim të sigurt dhe të rehatshëm!

Po kërkoni një taksi në Tiranë? Dëshironi të udhëtoni nëpër qytete të ndryshme të Shqipërisë me furgon? Po kërkoni një autobus për në Europë? Keni planifikuar pushimet tuaja dhe për kërkoni një mënyrë transporti për guida turistike? Me Tirana Taxi Company gjithçka është e thjeshtë Na kontaktoni tani për të rezervuar udhëtimin tuaj!

Zbuloni Tiranën | Taksi në Tiranë për një shëtitje komode

Tirana, kryeqyteti i Shqipërisë, është një qytet i gjallë plot jetë me një sfond të pasur historik. Sheshi Skënderbej, i vendosur në zemër të qytetit, është i rrethuar nga disa ndërtesa historike dhe monumente që ofrojnë njohuri për të kaluarën e Shqipërisë. Ky shesh është një pikënisje ideale për udhëtimin tuaj për të eksploruar qytetin tonë. Po kërkoni për një taksi në Tiranë? Tirana Taxi Company është në shërbimin tuaj!.

Muzeu Historik Kombëtar është një nga monumentet më të famshme që gjenden rreth kësaj qendre, duke ofruar një mundësi për të mësuar më shumë për vendin përmes ekspozitave të ndryshme. Pas kësaj vizite, shërbimet tona me taksi mund t’ju shoqërojnë drejt Xhamisë e Et’hem Beut, Piramidës, Bunk’Art-it apo Parkut të Dajtit.

Ndërsa eksploroni Tiranën, mos harroni të provoni disa pjata lokale në restorantet dhe kafenetë e shumta në të gjithë qytetin. Kuzhina shqiptare ndërthur shije nga kulturat ballkanike me ato të Mesdheut, duke ofruar gatime të paharrueshme. Më pas mund të vizitoni dyqanet apo qendrat tregtare plot njerëz, ku do të gjeni artikuj të ndryshëm apo suvenire.

Tirana është një vend miqësor me arkitekturë të shkëlqyer dhe histori magjepsëse që tërheq vizitorë nga e gjithë bota. Ne ofrojmë shërbime profesionale dhe ekonomike për të gjithë ata që dëshirojnë të lëvizin me taksi.

Keni nevojë për ndihmë apo keni ndonjë pyetje? Mos ngurroni të na telefononi në çdo kohë! Na ndiqni në rrjetet sociale për informacion të përditësuar mbi shërbimet tona. Faleminderit që zgjodhët Tirana Taxi Company! Jemi të lumtur t’ju shërbejmë!

Vendndodhja Jonë↓
sqAlbanian